رستوران های خوب بجنورد؛ از هتل داریوش تا امیر خانلو

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی است که در شمال شرق قرار دارد. بجنورد و روستاهای اطرافش جاذبه‌های گردشگری کم ندارند. مسافر بجنورد که باشید، خوب است رستوران‌های این شهر را بشناسید و برای میل کردن یک وعده‌ی غذای خوب در شهر سرگردان نشوید.

رستوران های خوب بجنورد؛ از هتل داریوش تا امیر خانلو

کم نیستند مسافرانی که بعد از گشت و گذار در شهر و بازدید از جاذبه‌های گردشگری، گرسنه می‌شوند و ناگهان می‌بینند هیچ رستورانی را در آن شهر نمی‌شناسند.

خوب است پیش از سفر به هر شهری، با تعدادی از رستوران‌های معروف آن آشنا باشید.

بجنورد چند رستوران خوب دارد که از بقیه معروف‌تر هستند و افراد بیشتری آن‌ها را پسندیده‌اند. ببینید کدام رستوران‌ها هستند و نام آن‌ها را به خاطر بسپارید.

امیر خانلو طراحی سنتی دارد و دلباز است. منوی آن مانند بیشتر سفره‌خانه‌ها، ایرانی است. هزینه‌ی هر وعده غذا در اینجا بالای ۳۰ هزار تومان خواهد بود. اینجا یکی از بهترین رستوران‌های بجنورد است که غذاهایش خوشمزه و خوش‌عطر و بو هستند.
اکبر جوجه

نام رستوران مشخص می‌کند که احتمالا با چه چیزی روبرو هستید! جوجه یکی از غذاهای محبوب است و برای میل کردن آن چه جایی بهتر از اکبرجوجه؟ مشتریان از طعم غذا در این رستوران راضی بوده‌اند و تجربه‌ی خوبی از طعم‌ها و مزه‌ها داشته‌‌اند. هزینه‌ی هر پرس غذا کمتر از ۳۰ هزار تومان خواهد بود.
رستوران هتل داریوش

این هتل کمی از مرکز شهر دور است، اما می‌دانید که رستوران هتل‌ها همیشه یک گزینه‌ی مناسب برای خورد و خورا ک در سفر هستند. هتل داریوش هم رستوران خوبی دارد که غذای باکیفیتی سرو می‌کند. بعد از غذا هم می‌توانید به کافی‌شاپ هتل سر بزنید و دسر و نوشیدنی سفارش بدهید.
رستوران ملورین

طراحی، کیفیت و ظاهر غذاها معمولی به نظر می‌رسد، اما از رفتن به این رستوران پشیمان نمی‌شوید. منوی فردوسی ایرانی است و چلو ماهیچه‌ی آن معروف‌تر از بقیه‌ی غذاهایش است.
رستوران دیار

دیار در بجنورد یکی از معروف‌ترین‌ها است. وی‌آی‌پی دیار هم منوی ایرانی دارد و هم فرنگی. غذای دریایی گزینه‌ی بعدی شما در این رستوران است که می‌گویند ماهی صید روز را می‌پزند.
رستوران خوانسالار

فضای دلباز و غذای خوب و خوش‌عطر خیلی‌ها را راضی روانه می‌کند.
سفره‌خانه سنتی امیرخان و پسران

این سفره‌خانه فضای بزرگ و دلبازی دارد و کیفیت غذاهایش خوب است. منوی غذا ایرانی است و محلی هم در آن پیدا می‌شود. هزینه‌ی یک وعده غذا بین ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان است.
خانه استیک نوین

استیک همیشه طرفداران خودش را دارد. پیشنهاد ما برای میل کردن استیک همین‌جا است. هزینه‌ی هر نفر بالای ۳۰ هزار تومان است.
غذای خانگی مادر

مادر غذای باکیفیت و خوشمزه‌ای دارد.
رستوران حاج حسین

حاج حسین یکی از دیگر از غذاخوری‌های بزرگ و معروف بیرجند است. این کبابی پارکینگ و سرویس بهداشتی دارد.
رستوران طوس

طوس یکی از رستوران‌های قدیمی بجنورد است که اتفاقا ظاهر و چیدمان آن هم قدیمی است. این رستوران منوی غذای ایرانی دارد.
رستوران هتل نگین

هر جا که اقامت داشته باشید، برای صرف غذا می‌توانید به هتل نگین سر بزنید.
فست فود پامادور

پیتزا، پاستا و برگرهای پامادور خوشمزه است و کیفیت قابل‌قبولی دارد. از غذای ایرانی که خسته شدید و به فکر فست‌فود افتادید، پامادور را هم در نظر داشته باشید که خیلی معروف است. هزینه‌ی یک پرس غذای شما به ۳۰ هزار تومان نمی‌رسد.
پیتزا نویان

یکی از کافی‌شاپ‌های خوب بجنورد همینجا است. انواع نوشیدنی سرد و گرم در کنار رفتار دوستانه‌ی کارکنان در کافه هنر، خستگی سفر را از تن شما بیرون می‌کند.

این کافه چیدمان چشم‌نوازی دارد. فضای آن از بوی خوش قهوه پر شده که خستگی شما را رفع می‌کند.
کافه هیس

هیس را در بجنورد خیلی‌ها دوست دارند. شما هم می‌توانید سری به هیس بزنید و چیزی بنوشید.

سفر خستگی هم دارد. می‌توانید با نوشیدن فنجانی قهوه در ژوان نیروی دوباره‌ای کسب کنید. اسپرسوهای اینجا معروف‌ است.

 

منبع : کجارو